Městská knihovna Buštěhrad - úvodní stránka

Revoluční 1, Buštěhrad

Úvodní stránka » Knižní novinky

Knižní novinky

Při výběru nových přírůstků sledujeme novinky na českém knižním trhu a reagujeme na poptávku našich čtenářů.  Mezi priority patří podpora začínajících čtenářů, každému absolventovi 1. třídy základní školy proto darujeme novou knížku v rámci tradičního Pasování čtenářů. Do budoucna chceme knihovní fond rozšířit i o nabídku audioknih.

Novinky z  knižního trhu ČR můžete sledovat i na webu Československé bibliografické databáze, kde najdete řadu článků o nových knihách, spisovatelích, žebříčky, diskusní fórum a bazar knih. Doporučujeme navštívit i weby českých nakladatelství jejich edičními plány a články o knihách, jejichž vydání se teprve připravuje - více v sekci Zajímavé odkazy.

Vřele uvítáme, pokud náš web a informace o knižních novinkách budete sledovat společně s námi, rádi je pro Vás pořídíme nebo zajistíme jejich půjčku v rámci Meziknihovní výpůjční služby z ostatních knihoven ČR. Těšíme se na Vaše podněty!

Nové knihy měsíce

• Di Fulvio, Luca: Dítě, které v noci našlo slunce
  • Moriarty, Liane: Sedmilhářky
  • Czendlik, Zbigniew: Postel Hospoda Kostel