Městská knihovna Buštěhrad - úvodní stránka

+420 312 250 955
Revoluční 1, Buštěhrad

Přeskočit na menu vybrané sekce

Úvodní stránka » O knihovně » Buštěhradský filmový klub

Buštěhradský filmový klub

V březnu 2016 byla oficiálně zahájena činnost Buštěhradského filmového klubu při Městské knihovně. Zřizovatelem BFK je Město Buštěhrad.

Program filmového klubu

Aktuálně naplánovaná představení naleznete v kalendáři akcí.

Členem BFK se může stát každý občan ČR od věku od 18 let. Po vyplnění přihlášky a zaplacení ročního členského příspěvku (500 Kč) obdrží legitimaci člena klubu, která jej opravňuje ke vstupu zdarma na všechna filmová představení, pořádaná BFK.

Filmová představení BFK mohou navštívit i ti, kdo nejsou členy klubu, a to na základě jednorázové legitimace člena klubu v ceně 45 Kč, která opravňuje ke vstupu na jedno klubové představení. Tato legitimace může být v případě zájmu přeměněna na legitimaci řádného člena klubu.

Představení BFK probíhají zhruba 2x do měsíce v sále restaurace u Bečvářů, v létě příležitostně i v zámeckém parku. Po odborné stránce nad klubem bdí režisér Pavel P. Ries, který také mívá před každým filmem průvodní slovo.

Těšíme se na Vaše přihlášky  k členství v BFK, které si můžete vyzvednout v Městské knihovně nebo před každým klubovým představením. O přihlášku si můžete napsat i na e-mail BFK: bfk@mestobustehrad.cz nebo si ji stáhnout níže.

Kontakt:

© Městská knihovna Buštěhrad 2018 - 2024 | Webdesign: Webmasterova.cz | Grafika: Otakar Korolus